Aktualności

01-09-2012
DRAK-Aquaristik w ofercie !
foto

W tym miesiącu w Aquaray zagościła profesjonalna, niemiecka marka DRAK-aquaristik, która bazuje na produkcji tylko i wyłącznie swoich produktów. Bardzo szybko można w ofercie tej marki wyłapać wyjątkowe i zaawansowane produkty. W ofercie nawozy i pokarmy, a wkrótce suplementy do akwarystyki morskiej. 

 

 

 

Nawozy płynne, uzupełnienia i nawozy samo dozujące oparte na opatentowanym nośniku aquafilm, a wśród nich takie nowinki jak:
- KramerDrak - Nawóz specjalny do intensywnie oświetlonych zbiorników w dużą ilością światła
- FerrDrakon - Nawóz podstawowy bogaty w żelazo do każdego akwarium
- DayDrakon - Nawóz żelazowo-mikroelementowy do dozowania dziennego o wydajności 100.000l wody z 1l nawozu
- FerrDrakon K - Nawóz potasowy wzbogacony w niezbędne składniki prócz samego potasu
- EuDrakon N - Mieszanka 3 związków azotu dla optymalnej suplementacji
- EuDrkaon P - Nawóz fosforowy wykonany z soli najwyższej czystości.
- Nawozy w formule POWER oparte na zarejestrowanym i opatentowanym nośniku aquafilm, zapewniające automatyczne dozowanie bez drogiego sprzętu do 3 miesięcy.
- Nawozy w proszku do samodzielnego przygotowania lub uzupełnienia oryginalnego opakowania.

 

Nawozy charakteryzują się dużą koncentracją, wyjątkowym składem, poczwórnym chelatowaniem i unikalną recepturą marki DRAK która sprawdza się w każdym akwarium roślinnym i niejednokrotnie była podstawą do naśladowania i tworzenia własnych nawozów przez domowych akwarystów.

 

 

 

System wysokiej jakości pokarmów DRAK opartych na doskonałej recepturze biologa Roberta Guggenbühla zapewnia optymalne odżywanie wszystkożernych ryb ozdobnych jak i roślinożernych ryb i pielęgnic. Maksymalnie zróżnicowana kompozycja białek na kształt natury i specjalna formuła wzrostu gwarantuje doskonałe wyniki w hodowli zarówno pod względem tempa wzrostu, jakości wzrostu jak i koloru. Brak wypełniaczy i zastosowanie najżywszej jakości składników pozostawia minimum zanieczyszczeń w wodzie i odchodach. Grupa pokarmów DRAK jest dedykowana dla wymagających akwarystów chcących dać swoim rybom więcej!

 

zueFLO - forma płatków wzrostu z artemią i spiruliną (10%) dla wszystkich średnich i mniejszych ryb
zueBI - forma kąsków wzrostu z artemią  i spiruliną (5%) dla wszystkich ryb, zwłaszcza roślinożernych
zueSTI - forma pałeczek wzrostu z artemią i spiruliną dla wszystkich ryb, zwłaszcza roślinożernych pielęgnic.
Spirulina Powder 100% - mikro glony dla narybku, krewetek i do domowej roboty miksów dla ryb. Najwyższa jakość (human grade)
Chlorella Powder 100% - mikro glony dla narybku, krewetek i do domowej roboty miksów dla ryb. Najwyższa jakość (human grade)

 

 

cofnij