Aktualności

21-09-2012
Wrażenia i fotorelacja z targów Zoo-Botanica 2012r
foto

Zapraszamy do zapoznania się z naszym stoiskiem, produktami, pięknymi akwariami i nowościami AZOO. 

 

 

 

 

 

 

Wrażenia z targów - Na wstępie chcielibyśmy podkreślić, iż nasza efektowna prezentacja była by trudna bez pomocy osób, dla których podziękowania znajdują się na dole tej strony. Przez 3 długie dni trwania targów miało miejsce wiele zdarzeń które ciężko zebrać w kilku zdjęciach, dlatego fotorelację podzieliliśmy według najważniejszych wątków z naszej perspektywy.

1. Nasze stoisko

2. Nasza oferta

3. Zwycięskie akwarium wykonane na produktach AZOO i GUSH

4. Krewetkarium na produktach AZOO i BENIBACHI

5. Konkurs na najpiękniejsze akwarium i krewetkarium z nagrodami AZOO

 

  

 

1. Nasze stoisko - Na stoisku prezentowaliśmy wszystkie nasze marki i dwa akwaria wykonane na naszych produktach. Odwiedzający mogli otrzymać zestawy pokarmów dla ryb ozdobnych z formułą ochronną z glukanem i bakteriami PSB marki AZOO, a także próbki pokarmów dla krewetek MAX BREED. Ponadto prezentowaliśmy nasze materiały dekoracyjne AQUAWILD Red Moor Wood, Driftwood w odmianie starego drewna Old Wood, pociętą skałę BLADE STONE i selekcjonowaną lawę BLACK i RED.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Nasza oferta - Na targach zaprezentowaliśmy nasze marki AZOO, OAL, GUSH, DRAK-aquaristik, AQUAWILD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Zwycięskie akwarium wykonane na produktach AZOO i GUSH - Dzięki nieocenionej pomocy aquadesignera Piotra Dymowskiego nasz zbiornik zdobył pierwszą, najważniejszą nagrodę na targach. Zbiornik błyszczał dzięki szklanym produktom GUSH, które nadały mu niesamowitego uroku. Krystaliczną wodę zapewniło podłoże AZOO Plant Grower Bed z unikalną funkcją dekoloryzacji. Ponadto na akwarium została zaprezentowana nowoczesna seria oświetlenia AZOO FLEXI-M z odbłyśnikiem oddającym dodatkowo + 250% światła i wentylatorem przedłużającym żywotność całej belki. Absolutną nowością był również reduktor z elektrozaworem AZOO, którego temperatura nie przekraczała temperatury otoczenia, a pobór mocy jest mniejszy niż 1W.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Krewetkarium na produktach AZOO i BENIBACHI - Dzięki pomocy renomowanego hodowcy krewetek Michała Maciejewicza „Aquagarden” który urządził nasze krewetkarium mieliśmy możliwość zaprezentowania najwyższej jakości podłoża dla krewetek BENIBACHI Black Soil i mironekutonu 100% z Japoni. Przez okres targów krewetki były karmione pokarmami AZOO z Tajwanu m. in. Max Breed. 3 dni karmienia i każdego dnia ogromne zainteresowanie wysokich klas krewetek pokarmami potwierdziło ostatecznie ich jakość. Krewetki wychodziły do pokarmu maksymalnie do 2 minut. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Konkurs na najpiękniejsze akwarium i krewetkarium z nagrodami AZOO - W konkursie na najpiękniejsze krewetkarium nasz gość specjalny z Tajwanu (AZOO) Danny Huang miał przyjemność wręczyć nagrody w konkursie na najładniejszą krewetkę dla zwycięzców których wytypował. Nagrody w postaci dużych zestawów profesjonalnych produktów dla krewetek AZOO i podłoża BENIBACHI otrzymało wielu uczestników tego konkursu. Ostatnie zdjęcie prezentuje Piotra odbierającego dyplom za pierwsze miejsce na najładniejsze akwarium.

 

 

 

 

 

 

Specjalne podziękowania i wyrazy uznania dla osób, które przyczyniły się do naszej efektownej prezentacji na tych targach m. in. dla gościa specjalnego Dannego Huang'a, a także Piotra Dymowskiego i Michała Maciejewicza za pomoc w przygotowaniu zbiorników, przyjaciela Pawła Kieruzela i całej załogi AQUARAY, zwłaszcza Pauliny i Martyny !!!

 

 

cofnij