Aktualności

08-04-2013
AZOO PLUS już w Polsce!
foto

Innowacyjna seria preparatów AZOO PLUS przygotowanych specjalnie do wody słodkiej przy użyciu najnowocześniejszej Bio-Techbniologi marki AZOO już w Polsce. AZOO PLUS przywraca naturalną wodę.W naszej ofercie pojawiły się pierwsze preparaty z serii AZOO PLUS m. in. SUPREME BIOGUARD, AQUAGUARD PLUS.

 

SUPREME BIOGUARD jest totalnie nowym produktem łączącym w sobie właściwości nowych, aktywnych szczepów bakterii tlenowych i beztlenowych. Stanowi DOSKONAŁY I KOMPLETNY EKOSYSTEM W 1 BUTELCE. Gwarantujemy że każdy 1ml produktu zawiera 1miliard (1.000.000.000) aktywnych bakterii, dla najlepszego działania.

 

AQUAGUARD PLUS to nowa formuła preparatu natychmiast przygotowującego wodę kranową dla ryb tropikalnych. W celu uniknięcia pomyłki obecnie na rynku jest nasz klasyczny, skoncentrowany, wielozadaniowy AZOO AQUAGUARD. AQUAGUARD PLUS posiada w porównaniu do preparatu AQUAGUARD funkcje eliminacji amoniaku, kompleks witamin B i inne dodatki. Te cechy w połączeniu z właściwościami AQUAGUARD, koncentracją naszego produktu i atrakcyjna ceną sprawiają, że AQUAGUARD PLUS jest ponadczasowym i bezkonkurencyjnym produktem nie mającym odpowiedników!

 

To tylko część nowych właściwości i nowych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami AZOO PLUS

 

 

 

cofnij