Aktualności

29-07-2013
AQUAMAX w naszej ofercie!
foto

Niemieckie produkty renomowanej marki AQUAMAX od dziś w naszej ofercie, Zapraszamy !Wprowadziliśmy do oferty nowe, niemieckie produkty AQUAMAX. Duża część z nich stanowi całkowitą nowość w naszej ofercie, zwłaszcza oryginalne produkty naturalne importowane wyłącznie przez AQUAMAX z Cejlonu!

 

Do nowych produktów których nie oferowaliśmy w naszym asortymencie zalicza się Aquamax kora i liście migdałecznika morskiego (aquamax catappa leaves i catappa bark) w rożnych rozmiarach, rurki dekoracyjne z grubej kory migdałecznika morskiego (aquamax catappa decor XL), laski cynamonu i cynamonu nano o nietoksycznej zawartości kumaryny. Wszystkie produkty są oryginalne, czyste i skuteczne!

 

Ponadto w ofercie znalazły się także wysokiej jakości kulki gliniane Terrdrakon NPK i SE o których skuteczności mielimy okazję się przekonać testując produkty przez 4 miesiące. Terrdrakon NPK i SE powstały przy ścisłej współpracy AQUAMAX z Dr. Andreasem Kremserem, założycielem marki DRAK.

 

Wspomnieć należy także o wydajnych bakteriach BACTEGO 250ml/8000l i bezpiecznym nawozie do akwarium, także do akwarium ze skorupiakami PLANTEGO.

 

Na uwagę zasługuje także bardzo nowoczesny i kompleksowy uzdatniacz wody dla ryb i krewetek w wersji normalnej i nano PROTEGO. Zawiera ochronne koloidy, substancje humusowe, aloes, pantenol, kompleks witamin i jod.

 

SuperMineral to nowy typ soli mineralnej do mineralizacji osmozy. Zwiększa ona twardości GH i KH a także przewodność wyrażoną w μS/cm. Posiada wiele zastosowań jak mineralizacja wody z filtra odwróconej osmozy, re mineralizacja wody pozbawionej minerałów, a także mineralizacja wody miękkiej w celu osiągnięcia wyższych wartości obu twardości.

 

OD AQUAMAX
Produkty akwarystyczne niemieckiej marki AQUAMAX są dostępne w ekskluzywnych sklepach zoologicznych i akwarystycznych. „Akwarysta dla akwarystów”, to hasło towarzyszące rozwojowi AQUAMAX! Tworzymy i rozwijamy produkty akwarystyczne działające kompleksowo, to znaczy o wszechstronnym i praktycznym zastosowaniu w akwarium połączonym z realnymi wynikami użycia i atrakcyjną ceną. Naturalne i ekologiczne, bez obciążenia dla akwarium. Więcej na www.aquamax.com.pl i www.aquamax.de

 

Zapraszamy sklepy do współpracy, oferujemy materiały dydaktyczne dla klientów sklepów. Rozwijamy akwarystykę!

 

Zobacz nasz katalog produktów, kliknij poniżej aby powiększyć.

 

 

 

AQUARAY
Importer i dystrybutor profesjonalnych produktów akwarystycznych!

cofnij