Aktualności

15-05-2014
EUROPET-BERNINA w naszej ofercie!
foto

EUROPET-BERNINA w naszej ofercie!Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy wyłączną dystrybucję produktów marki EUROPET-BERNINA dalej zwanej EBI w Polsce. Duża część asortymentu marki jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty, gdyż zawiera wiele nietypowych produktów. Marka EBI oferuje bardzo szeroki wachlarz akcesoriów do akwarium, podłoży i wyjątkowych ozdób. Na uwagę zasługuje fakt, iż produkty te są w doskonałych cenach w stosunku do ich jakości, dobrze dopasowanych do polskich realiów, co z pewnością przyczyni się do ich popularności.

 

 

PODŁOŻA
Podłoża są wypłukane, segregowane, czyste, 100% bezpieczne dla mieszkańców akwarium. Zapakowane w 5kg i 10kg kolorowe worki jak na zdjęciu poniżej. Niska jak na oryginalny produkt cena detaliczna 13-20zł brutto za worek 5-10kg sprawia, że są one doskonałym wypełnieniem luki na rynku akwarystycznym, luki pomiędzy rozważanymi tanimi żwirami niewiadomego pochodzenia i jakości a profesjonalnymi, zazwyczaj drogimi podłożami dla ryb i roślin.

AKCESORIA
Akcesoria jak przyssawki, skrobaki, czyściki, złączki, węże, grzałki, siatki itp. Wszystko w bardzo korzystnych do jakości cenach.

 

 

TŁA
Tła przyklejane na tył akwarium, czyli fototapety w wymiarach 60x30cm, 80x40cm, 120x50xm. Gotowe, zapakowane w plastikowy rulon, bez potrzeby cięcia.

 

 

DEKORACJE
Duża ilość dekoracji wykonanych z dbałością o detale.

 

 

 

 

 

 

 

KATALOG PRODUKTÓW, kliknij tutaj

Otwieranie może potrwać, katalog ma 56MB

cofnij