Aktualności

09-06-2015
Nawozy VIMI w ofercie
foto

Nowatorskie, skuteczne i prestiżowe nawozy VIMI już w sprzedaży.Rynek akwarystyczny się rozwija a wraz z nim mamy coraz większą gamę produktów i producentów do wyboru. Marka VIMI to producent europejski, który wyspecjalizował się wyłącznie w nawozach dla roślin akwariowych, co zasługuje niewątpliwie na szczególną uwagę i wzbudza zainteresowanie klientów. W ofercie VIMI znajdziemy na dzień dzisiejszy nawozy płynne, nawozy w kapsułkach i mineralizator wody RO dla roślin akwariowych. Receptury nawozów jakie oferuje VIMI są dopracowane, skład nawozów tak dobrany aby osiągnąć optymalne efekty, dla przykładu żelazo występuje w nawozach w formach chelatów różnej stabilności i glukonianu żelaza, dzięki czemu nawóz może być szybko asymilowany zarówno w wodzie miękkiej jak i twardej, w szerokim zakresie pH. Z poszczególnymi nawozami i ich cechami mogą Państwo się zapoznać na stronach produktów w sklepie, przygotowaliśmy szczegółowe informacje dla każdego z nich.

 

Specjalnie dla sklepów i klientów przygotowaliśmy drukowaną broszurę, która zawiera informacje na temat doboru odpowiednich nawozów VIMI w zależności od ilości światła i roślin w akwarium. Zadbaliśmy także we współpracy z producentem o szczegółowe i pieczołowite informacje po polsku http://www.vimi.lt/pl_pl/

 

 

 

W ofercie VIMI:

  • MICRO - Kompletny nawóz podstawowy bez azotu i fosforu. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
  • ALL IN ONE - Kompletny nawóz podstawowy z azotem i fosforem do akwariów z systemem CO2. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
  • ALL IN RED - Kompletny nawóz podstawowy z azotem i fosforem do akwariów z roślinami czerwonymi i systemem CO2. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
  • ACCELELATOR - Płynny węgiel, przyspiesza wzrost roślin nawet przy dozowaniu CO2 z butli.
  • BOTTOM ACTION - Kapsułki dla roślin szybko rosnących, łodygowców jak np. rotale i inne. Działają około miesiąc.
  • BOTTOM LONG LASTING - Kapsułki do roślin wolno rosnących i trawników jak np. żabienice, zwartki, mini heniek, ponikło i wiele innych. Działają około 4 miesiące
  • REMINAMIN - mieszanka minerałów do mineralizacji wody z filtra odwróconej osmozy RO, przeznaczona do uzdatniania wody wykorzystywanej do uprawy roślin wodnych.

 

 

 

cofnij