Aktualności

17-09-2015
Nowe pokarmy DAINICHI
foto

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszj hurtowni.W ofercie DAINICHI słynącej z wyjątkowych w swym składzie pokarmów dla pielęgnic pojawiły się trzy nowości, dwie z nich to pokarmy dla pielęgnic, jedna to pokarm dla ryb tropikalnych. Od lat akwaryści używający tych sprawdzonych pokarmów w akwariach z pielęgnicami, pyszczakami pytali nas o pokarmy dla ryb tropikalnych. W odpowiedzi nasze pytania i pytania innych dystrybutorów na świecie, Dainichi zdecydowało o wyprodukowaniu granulatu dla tej grupy ryb. Nowy pokarm TROPIC MAX jest przygotowany z najwyższej klasy składników na podobieństwo pokarmów dla pielęgnic.

 

 

Nowe pokarmy to:

 

 

 

 

 

TROPIC MAX

Tropic Max jest idealnym wyborem dla wszystkich gatunków ryb tropikalnych jako wyważona i zróżnicowana dieta. Formuła pokarmu zawiera algi brunatnice, algi spirulina, kryla antarktycznego i mięso białych ryb, dzięki czemu dostarcza rybom dużą ilość energii i jest bogata w różne, łatwo przyswajalne białka niezbędne dla maksymalnego tempa wzrostu, doskonałego wybarwienia i wysokiego wigoru. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

 
 
DISCUS FX

Skomponowany wyłącznie z najwyższej jakości białek morskich i roślinnych. DISCUS FX zapewnia zrównoważoną i wysoko przyswajalną dietę odpowiednią dla wszystkich odmian paletek. Wybrane przez nas wysokiej jakości składniki jak kryl antakrtyczny, spirulina, białko grochu, mączka rybna są uzupełnione w dużą ilość skorupiaków morskich i innych składników poprawiających kolory. Podobnie jak inne pokarmy Dainichi, DISCUS FX po procesie produkcji  jest pokryty dodatkową, unikalną powłoką odżywczą bogatą w witaminy, czosnek i enzymy trawienne. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

 
 
VEGGIE PRO

VEGGIE Pro zawiera unikalną mieszankę  składników premium, specjalnie zaprojektowaną do utrzymania największych roślinożerców w szczytowym zdrowiu i kolorze. Dzięki zawartości brunatnic, alg spirulina, kryla i białego mięsa ryb, ta wysoko energetyczna formuła jest bardzo bogata w łatwo przyswajalne źródła białek niezbędnych dla maksymalnego tempa wzrostu, doskonałego wybarwienia i wysokiego wigoru. Dodatkowo bogate w błonnik brunatnice i glinka montmorylonitowa wspomagają w najwyższym stopniu efektywność trawienia, eliminując właściwie zagrożenie zachorowaniem na bloat. Pokarm należy podawać 1 do 3 razy dziennie w takiej ilości jaką ryby są w stanie zjeść bezpośrednio po podaniu w kilka minut. Częste karmienie małymi porcjami jest bezpieczniejsze i zdrowsze niż jednokrotne karmienie dużą ilością.

 

 

Więcej o opkarmach na www.dainichi.pl

 

cofnij