Aktualności

16-05-2016
Odbłyśniki do akwarium SN, AL i AL professional
foto

Wprowadziliśmy do oferty hurtowej odbłyśniki do akwarium ze stali nierdzewnej i aluminium o wysokich parametrach odbicia, znacznie przewyższających konkurencję. Odbłyśniki Aquawild SN, AL i AL professional posiadają

  • Zestaw nierdzewnych uchwytów wraz ze śrubkami na świetlówkę T5 lub T8
  • Zaokrąglone lub ścięte krawędzie dla większego bezpieczeństwa
  • Znacznie większy współczynnik odbicia światła niż odbłyśniki konkurencyjneW ofercie hurtowej Aquaray 4 rodzaje odbłyśników

  1. SN symetryczny - wykonany ze stali nierdzewnej, charakteryzuje się najwyższą trwałością, przewyższającą zwykłe odbłyśniki stalowe a nawet aluminiowe. Przeznaczony jest do zastosowań w bardzo trudnych warunkach użytkowania, w których obok wydajności liczy się także trwałość. Odbłyśnik Aquawild SN zwiększa skuteczność świetlówki o 130%, czyli strumień świetlny jest 2,3 razy większy niż bez odbłyśnika.
  2. AL symetryczny - wykonany jest z anodowanego aluminium, posiada powłokę high reflection o doskonałej skuteczności odbicia światła. Przeznaczony  do zastosowań w normalnych warunkach użytkowania. Odbłyśnik Aquawild AL zwiększa skuteczność świetlówki aż o 190%, czyli strumień świetlny jest 2,9 razy większy niż bez odbłyśnika.
  3. AL professional symetryczny - wykonany jest z anodowanego aluminium, posiada powłokę high reflection o doskonałej skuteczności odbicia światła. Przeznaczony  do zastosowań w normalnych warunkach użytkowania. Odbłyśnik Aquawild AL Professional dzięki specjalnemu wyprofilowaniu zwiększa skuteczność świetlówki aż o 210%, czyli strumień świetlny jest 3,1 razy większy niż bez odbłyśnika.
  4. AL professional asymetryczny - jakość, parametry i sposób wykonania identyczny jak AL professional symetryczny. Odbłyśnik Aquawild AL Professional asymetryczny przeznaczony jest do doświetlania kierunkowego lub oświetlenia dodatkowego, czyli świetlówek montowanych dodatkowo od obudowy, kiedy to w obudowie standardowo jest za mało światła. Odbłyśniki asymetryczne Aquawild AL Professional można łączyć za pomocą opcjonalnych uchwytów w jeden odbłyśnik/oprawę na dwie świetlówki.

 

 

 

 

cofnij