Aktualności

01-07-2016
Niższe ceny i nowe nawozy VIMI
foto

Wprowadziliśmy do oferty nowe nawozy VIMI, czyli pełną linię nawozó jednoskładnikowych SOLO: Solo N, Solo P, Solo K, Solo Fe a także stymulator wzrostu z dodatkiem hormonów dla roślin Stimulator. Ceny hurtowe zostają obniżone, co powinno cieszyc sklepy sprzedający nawozy VIMI a zwłaszcza ich klientów.

VIMI w nawozach solo zdecydowało o stworzeniu nawozów skoncentrowanych, do podawania na krople czemu przyświeca hasło \"mniej znaczy więcej\". Produkty te są bardzo wydajne, niewielkie i bardzo wygodne do podawania, podawanie ich w kroplach nie wymaga odmierzania w strzykawce czy korku.

 

 

 

Specjalnie dla sklepów i klientów przygotowaliśmy drukowaną broszurę, która zawiera informacje na temat doboru odpowiednich nawozów VIMI w zależności od ilości światła i roślin w akwarium. Zadbaliśmy także we współpracy z producentem o szczegółowe i pieczołowite informacje po polsku http://www.vimi.lt/pl_pl/

 

 

 

W ofercie VIMI:

 • MICRO - Kompletny nawóz podstawowy bez azotu i fosforu. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
 • ALL IN ONE - Kompletny nawóz podstawowy z azotem i fosforem do akwariów z systemem CO2. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
 • ALL IN RED - Kompletny nawóz podstawowy z azotem i fosforem do akwariów z roślinami czerwonymi i systemem CO2. Zawiera chelaty żelaza Fe DTPA, Fe EDTA i glukonian żelaza. Kompozycja zawiera dużą ilość potasu, nie zachodzi  konieczność dodatkowej suplementacji tego pierwiastka.
 • ACCELELATOR - Płynny węgiel, przyspiesza wzrost roślin nawet przy dozowaniu CO2 z butli.
 • BOTTOM ACTION - Kapsułki dla roślin szybko rosnących, łodygowców jak np. rotale i inne. Działają około miesiąc.
 • BOTTOM LONG LASTING - Kapsułki do roślin wolno rosnących i trawników jak np. żabienice, zwartki, mini heniek, ponikło i wiele innych. Działają około 4 miesiące
 • REMINAMIN - mieszanka minerałów do mineralizacji wody z filtra odwróconej osmozy RO, przeznaczona do uzdatniania wody wykorzystywanej do uprawy roślin wodnych.
 • SOLO N - skoncentrowany, płynny nawóz azotowy. Nawóz zawiera azot w formie amidów, azotanów oraz amonu, które są łatwo przyswajalne przez rośliny.
 • SOLO P - skoncentrowany, płynny nawóz fosforowy, stosowany w uprawach słodkowodnych roślin akwariowych.
 • SOLO K - skoncentrowany, płynny nawóz potasowy. Nawóz zawiera potas w postaci łatwo przyswajalnych przez rośliny i bakterie związków organicznych i nieorganicznych.
 • SOLO Fe - skoncentrowany, płynny nawóz żelazowy, stosowany w uprawie słodkowodnych roślin akwariowych. Intensyfikuje i uwydatnia czerwoną i zieloną barwę u roślin.
 • STIMULATOR - redukuje stres u roślin powstały na skutek przesadzania, stymuluje ich odrastanie po przycinaniu, sprawia, że rośliny stają się silniejsze i szybciej rosną.

 

 

cofnij