Aktualności

15-11-2016
Kelo AQ100 w ofercie.
foto

Oświetlenie rafowe z technologią Matrix LED,Po długich testach wprowadziliśmy do oferty nowoczesne i bardzo funkcjonalne oświetlenie rafowe Kelo AQ100. Oświetlenie Kelo to produkt wysokiej jakości, wykonany przez firmę z wieloletnim doświadczeniem. Kelo jest wykonawcą oświetlenia do akwarystyki morskiej dla dużej firmy w Niemczech.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem z rozpakowania i instalacji oświetleń AQ100 w dużym zbiorniku rafowym.

https://www.youtube.com/watch?v=0S7A-CBp3s0&feature=youtu.be

 

AQ100 to oświetlenie, które posiada 2 ręcznie regulowane kanały, za pomocą potencjometrów można regulować moc światła, podobnie jak w oświetleniu marki Kessil. W komplecie AQ100 znajdują się niezbędne akcesoria jak zestaw do podwieszenia i elastyczny uchwyt do mocowania na szybie akwarium otwartego. AQ100 współpracuje ze sterownikiem Wifi Kelo.


Matrix LED
Technologia matrix, czyli gęsto obsadzone diody LED w AQ100 powoduje mieszanie się różnej długości fal świetlnych przed opuszczeniem oprawy oświetleniowej, dzięki czemu światło docierające do akwarium jest jest jednolitego koloru. Oświetlenie AQ100 oświetla akwarium silnym światłem na całej powierzchni, eliminując efekt punktowego oświetlania pojedynczymi, kolorowymi diodami.

Migotanie
Fantastyczny efekt migotania daje wrażenie naturalnego światła słonecznego na dnie morza przebijającego się przez fale oceanu. Akwarium i korale wyglądają naturalnie i żywo.

Możliwość ściemniania i rozjaśniania
AQ100 ma możliwość regulacji intensywności i koloru za pomocą dwóch potencjometrów do regulacji.

Możliwość sterowania
AQ100 współpracuje z opcjonalnym kontrolerem Wifi Kelo który obsługują rożne tryby pracy lamp.

Silna penetracja wody
Rożne długości fal mieszają się przed opuszczeniem oprawy oświetleniowej, opatentowana technologia Matrix LED skupia wiele diod led w jednym miejscu generując potężny strumień świetlny z lepszą i głębszą penetracją wody, bez kompromisu dla powierzchni akwarium, jaką oświetla oprawa.

Spektrum światła
Seria AQ jest zaprojektowana aby dostarczyć koralom i zwierzętom morskim pełne spektrum światła, aby wzmocnić ich wzrost i uwypuklić wybarwienie, a jednocześnie aby stworzyć piękną scenę w akwarium z najbardziej estetycznym połączeniem kolorów.

Inteligentne chłodzenie
System oświetleniowy AQ100 został zaprojektowany, aby być aktywnie chłodzony poprzez aluminiowe żebra połączone z miedzianymi płytami. Pasywne chłodzenie połączone z ultra cichym wentylatorem w jednym.

Wymiary i waga
Waga (Oprawa): 0.9kg
Waga całkowita (Oprawa i akcesoria): 3.5kg
Wymiary opakowania: 360*330*170mm (4.5kg)


Sterownik Wifi może sterować 2 grupami oświetleń, po 5 w jednej grupie, razem steruje 10 oświetleniami. Do współpracy ze sterownikiem niezbędne jest urządzenie z systemem Android lub IOS, jak np, smartfon i pobranie aplikacji.

Galeria zdjęć lampy AQ100 i akwariów z jej użyciem

 

/p>

 

cofnij