Aktualności

26-01-2017
Aqualighter Aquascape Led w ofercie Aquaray
foto

Oświetlenie Led z segmentu profesjonalnego.Aqualighter Aquascape to oświetlenie Led z segmentu profesjonalnego, przeznaczone do oświetlenia akwariów słodkowodnych i naturalnych.W przeciwieństwie do świetlówek akwarystycznych, oświetlenie Led Aqualighter Aquascape tworzy trójwymiarowy obraz postrzegania akwarium, symulując naturalne oświetlenie słoneczne. Diody marki Osram zastosowane w oświetleniu gwarantują długą żywotność belki i zapewniają wysoki współczynnik oddawania barw (CRI> 85). Dzięki temu kolory ryb i roślin jakie widzimy patrząc na akwarium będą bardzo dobrze oddane i bliskie kolorom jakie widzimy w naturalnym środowisku przy świetle słonecznym.Twoje akwarium ożyje!
Specjalnie dobrany zakres diod Led jest wystarczający dla zaspokojenia potrzeb każdego akwarium słodkowodnego pod względem kolorów, a także stymulacji wzrostu roślin akwariowych, nawet tych bardzo wymagających. 2-kanałowy system diod Led pozwala na sterowanie oświetleniem Aquascape za pomocą pilota. Dzięki temu można zmienić temperaturę barwową od ciepłej do zimnej jak i intensywność światła.


Instalacja
Oświetlenie Aqualighter Aquascape można umieścić na akwarium o grubości szyb do 12mm. Regulowane nogi AquaLighter Aquascape pozwalają umieścić lampę nad akwarium, które jest równe długości belki lub dłuższe o około 20cm.
Aquascape (30 cm) można umieścić nad akwarium o długości 30-50cm
Aquascape (60 cm) można umieścić nad akwarium o długości 60-80cm
Aquascape (90 cm) można umieścić nad akwarium o długości 90-110cm

Diody zastosowane w oświetleniu Aqualighter
Kanał z diodami "Warm White" - diody LED o temperaturze barwowej 3000K (CRI> 90).
Kanał z diodami "Cool White" - diody LED o temperaturze barwowej 6500K (CRI> 85).


Funkcje zdalnego sterowania:
Włączanie / wyłączanie lampy
Zmiana temperatury barwowej światła od 3000K do 6500K
Zmiany jasności w zakresie od 10% do 100%


Główne zalety:
BEZPIECZENSTWO
Zabezpieczenie przed wilgocią i bryzganiem wody. Niskie napięcie.
EFEKTYWNOŚĆ
Znacznie jaśniejsze niż inne belki akwariowe. Wysokie CRI. Zapewnia naturalne cienie i mogotanie. Niskie zużycie energii. Niskie koszty eksploatacji.
TRWAŁOŚĆ
Odporne na spadki napięcia w sieci. Do 50 000 godzin ciągłej pracy.
STEROWANE
Pilot steruje wszystkimi funkcjami lampy w odległości do 10m. Można jednocześnie sterować wieloma oświetleniami za pomocą jednego pilota.

 

cofnij