Aktualności

25-04-2017
Skała koralowa Marco Rocks
foto

Nowe produkty Marco Rocks w ofercie Aquaray. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Miło nam jest poinformować iż rozpoczęliśmy wyłączną dystrybucję na terenie Polski produktów Marco Rocks. Jako wyłączny dystrybutor możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny na ten wyjątkowy jakościowo asortyment.

 

 

W naszej ofercie znajdują się

  • skała koralowa Marco Rocks, regularna o naturalnych kształtach do budowy rafy lub podbudowy pod żywą skałę w akwarium morskim, a także do zbiorników z pielęgnicami Tanganika i Malawi. Skała charakteryzuje się wysoką jakością, jest wodny od jakichkolwiek substancji organicznych i patogenów. Sucha skała Marco Rocks jest idealna do tworzenia raf i aquascapingu morskiego, kupując suchą skałę wszyscy przyczyniamy się do obniżenia masowego procederu rabowania żywych raf oceanicznych ze skały żywej.
  • skała koralowa cięta z jednej strony Marco Rocks do przyklejania na tylną szybę akwarium i obudowywania kominów itp
  • piasek aragonitowy Bahama Marco Rocks, naturalny aragonit, pozyskiwany w takiej postaci w jakiej jest oferowany, produkt o różnorodnej granulacji i różnorodnym kolorze w jasnym odcieniu, fenomenalna jakość i 100% naturalny wygląd. Jakiekolwiek aragonity, zwłaszcza kruszone skały wapienne sprzedawane jako aragonit nie mogą się równać jakością wizualną z piaskiem koralowym Bahama Marco Rocks. Odczucie naturalności jest wręcz uderzające.

 

 

cofnij