Aktualności

09-03-2018
Skały premium Aquawild Namasu Stone
foto

Bardzo miło jest nam poinformować, że do naszej oferty trafiła kolejna skała do akwarystyki, tak okazała i wyjątkowa, że zasługuje na osobne miejsce w dziale nowości.

 

Aquawild Namasu Stone™ to skały do akwarium, które mogą być wykorzystane w akwariach każdego typu zwłaszcza w akwariach dekoracyjnych i aquascapingu.

 

Skały Aquawild Namasu Stone™ cechuje bardzo wysoka jakość i niepowtarzalny wygląd, zalety te docenią zwłaszcza aquascaperzy. Skały te są unikatowe w swej naturze i wyglądzie, wyróżnia je żywy kolor, są ciemne nawet kiedy są suche, idealnie nadają się do układania suchych aranżacji, nawet przed zalaniem wodą czy spryskaniem wyglądają atrakcyjnie. Zmoczone nabierają głębokiego ciemnego koloru, aby doskonale kontrastować z zielenią roślin i jasnymi piaskami.

 

Skały Aquawild Namasu Stone™ występują w zróżnicowanych wielkościach od kilku do kilkudziesięciu centymetrów. Układanie aranżacji jest proste i przyjemne, skały prezentują się doskonale, dostępne są większe skały jak i malutkie służące do jako support.

 

Zapraszamy na film suchej skały Aquawild Namasu Stone™

 

 

 

Zdjecia Aquawild Namasu Stone™ w deszczu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cofnij