Aktualności

01-06-2012
Azoo na targach Interzoo 2012r
foto

W maju 2012r. marka Azoo zaznaczyła swoją globalną obecność na międzynarodowych targach zoologicznych Interzoo w Norymberdze. Nie obyło się bez wielu nowości w asortymencie marki. Ponadto jako zespół Aquaray mieliśmy przyjemność ponownego spotkania zarządu Azoo i zostaliśmy natchnieni i wyróżnieni wyjątkowym dla nas prezentem z wizerunkiem smoka, który symbolizuje w kulturze Tajwanu siłę i energię. Więcej informacji o nowych produktach można znaleźć w dziale Download w materiałach do pobrania na stronie www.azoo.pl

 

  

 

 

Wśród wielu nowości w asortymencie marki w roku 2012 zaprezentowanych na targach Interzoo wymienimy najważniejsze i najbardziej innowacyjne z nich:

Azoo Spirulina Flakes - Nowy pokarm dla wszystkich ryb ozdobnych, zwłaszcza roślinożernych wykonany ze starannie dobranych składników i spiruliny (6%) w najbardziej zaawansowanym procesie bio-technologicznym z formułą ochronną z glukanem.

Azoo Cichlid Sticks - Nowe pokarmy dla wszystkich średnich i dużych pielęgnic, także pielęgnic roślinożernych ze specjalnymi dodatkami promującymi wybawienie. Pokarmy wykonane w najnowszym procesie bio-technologicznym z formułą ochronną z glukanem.

Azoo Mineral Salt Series - Sole mineralne dla rożnych grup ryb, zaprojektowane do ich specyficznych wymagań odnośnie chemii wody, które w znacznym stopniu poprawiają warunki życia i samopoczucie. Zaprezentowano sole dla malawi i tanganika, gupików, koi, arowan, welonów i innych.

Azoo Trigon Education Kit - zestaw edukacyjny do hodowli przekopnic z ery dinozaurów. Na stronie głównej można znaleźć film instruktażowy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami na stronie www.azoo.pl

 

 

 

 

 

 

cofnij