Współpraca

Współpracujemy ze sklepami akwarystycznymi i zoologicznymi oraz profesjonalnymi hodowlami z zarejestrowaną działalnością gospodarczą. W celu rozpoczęcia współpracy wymagamy okazania dokumentów rejestracyjnych firmy, jednoznacznie stwierdzających prowadzoną działalność w zakresie akwarystyki, zoologii.

 

Ponieważ dbamy o jakośc świadczonych przez nas usług oraz o marki, którymi handlujemy, każde zgłoszenie chęci współpracy jest przez nas szczegółowo sprawdzane – wymaga to od nas czasu. Aby ułatwić proces weryfikacji, a tym samym przyspieszyć ten proces stworzyliśmy dla wszystkich chętnych do współpracy specjalny FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

 

Będziemy wdzięczni za poświęconą chwilę i dokładne wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, podane przez Państwa dane posłużą tylko i wyłącznie do naszej ewentualnej współpracy i nie będa nikomu udostępniane z wyjatkiem pracowników AQUARAY, ani nie będą odsprzedawane dalej – jesteśmy dalecy od takich praktyk.

 

Szczegółowe warunki współpracy wraz z cennikiem oraz informacjami o systemie rabatowym udostępniamy po przesłaniu formularza i otrzymaniu dokumentów rejestracyjnych firmy.

 

Zapraszamy zainteresowane sklepy do współpracy. Oferujemy najlepsze warunki współpracy.Formularz zgłoszeniowy Tak, chcę wypełnić